Zanfina Ismajli tregon si e ka lënduar motrën nga xhelozia


16/11/2018

Zanfina Ismajli ka qenë një fëmijë shumë energjik dhe pak më e llastuar se motrat e saj.

Me këtë rast, Zanfina ka treguar në emisionin ‘Tour de cool’ një rast kur e ka sulmuar motrën e saj Emën:

Intervista e plotë e Zanfinës në ‘Tour de cool’: TOUR DE COOL, Zanfina ismajli – 11.11.2018

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart