Xhensila Myrtezaj ngjitet në skenë, emocionon me duetin krah kantautorit të njohur


10/05/2018

Në këtë mbrëmje të pranishëm ka qenë dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj e shoqëruar nga bashkëshorti i saj Bes Kallaku. Me barkun e rrumbullakosur Xhensila është ngjitur në skenë për të kënduar një duet me kantautorin aq të dashur të publikut Pirro Çako.

‘E privilegjuar dhe e nderuar te isha pjesemarrese ne promovimin e librit me poezi te Timo Fllokos. Kisha nderin qe gjate mbremjes te kendoja nje nga poezite dhe tekstet me te bukura te shekullit, krah nje artisti si Pirro Cako. Libri me poezi “Kercim ne bosh” per te mos u humbur.’ Ka shkruar Xhensila në publikimin e saj. /Gaztea Express/

https://www.instagram.com/p/Bi…

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart