Xhensila ka veshjen e duhur në këtë ditë plot shi


10/01/2019

Në këtë ditë të ftohtë dhe me shi ajo duket mjaft rrezëllitëse e veshur me në ngjyrë gri dhe me një gërshet që i ka shumë hije. 

Pritet që Xhensila t’i rikthehet shpejt muzikës, përmes një bashkëpunimi me kantautorin e njohur Pirro Cako./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart