Xhensila dhe Ajka kombinohen edhe në shtëpi


14/01/2019

Këtë pasdite Xhensila ka publikuar një video në Instagram ku tregon se është duke qëndruar ngrohtë në shtëpinë e saj së bashku me të voglën.

Gjithashtu shohim se nënë e bijë kanë kombinuar papuçet në ngjyrë vishnje. Sa i përket jetës profesionale Xhensila do të rikthehet së shpejti përmes një dueti me kantautorin Pirro Çako./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart