Woww! Marina Vjollca krah aktorit të famshëm të Hollywood-it


11/01/2019

Ajo u pa në një nga eventet më të rëndësishme të filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmë ka realizuar një foto krah një prej ikonave të Hollywood-it.  

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart