Vjehrra i nxjerr sekretin, ja kur do ta bëjnë dasmën Stresi dhe Kejsi


09/01/2019

Ditën e sotme, Kejsi publikoi në profilin e saj në Instagram një foto me partnerin teksa kanë pozuar të dy veshur me të bardha, ndërsa vjehrra e Kejsit ka zbuluar se shumë shpejt do t’a shohë nusen të veshur me të bardha, pasi çifti do të bëjë dasmë.

“Shumë shpejt veshur me të bardha Kejsi. Do jesh nuse kopertinash. I dua Stresin dhe Kejsin”, shkruan mamaja e Stresit.

“Kam vjehrrën që çdo vajzë dëshiron të ketë.”- shkruan Kejsi krahas postimit të saj.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart