Vetëm për këtë detaj në klipin e ri, nuk do t’a besoni sa para ka shpenzuar Xhensila Myrtezaj - Gazeta Express

Vetëm për këtë detaj në klipin e ri, nuk do t’a besoni sa para ka shpenzuar Xhensila Myrtezaj

04/03/2019 17:46

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj sapo ka publikuar sonte një baladë romantike, të shoqëruar me një klip i cili është xhiruar në Venecia të Italisë.

Titulli i kësaj kënge është “Sekreti im’ dhe vjen me një bashkëpunim me një tjetër këngëtar të njohur shqiptar, Pirro Çakon.

Pamja e saj ishte shumë tërheqëse dhe ishte e veshur plot stil.

Ajo shfaqet në klip më njëpala taka ‘Yves Saint Laurent’ të cilat këngëtares i kanë kushtuar jo më pak se 1200 dollarë. Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako – Sekreti im