Vesa Luma feston ditëlindjen dhe merr urimin më të bukur nga Big Basta - Gazeta Express

12/05/2018 15:37

Vesa Luma feston ditëlindjen dhe merr urimin më të bukur nga Big Basta

12/05/2018 15:37

Këngëtarja Vesa Luma dhe Big Basta kanë qëndruar gjithmonë larg skandaleve dhe lajmeve të bujshme duke përcjellë vetëm emocione pozitive tek fansat e tyre.

Vesa Luma feston ditëlindjen dhe ka marrë një urim emocionues dhe plot dashuri nga bashkëshorti i saj.

 “Të uroj çdo të mirë të kësaj bote dhe gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime, shoqja ime më e mirë dhe gjysma ime! Të dua me shpirt dhe jam shume krenar me ty çdo ditë e më shumë kur të shikoj çfarë nëne dhe çfarë gruaje je! Happy birthday jeta lalit! Edhe 1000 vite të tjera! Faleminderit dhe për djalin që ma ke bërë fiks siç e donim, nga unë dhe Lian gëzuar! ka shkruar Big Basta në postimin e tij. /Gazeta Express/