Vesa Luma e dashuruar me Zelandën e re!


27/03/2018

Jo vetëm për shkak të angazhimeve të Big Bastës, por mesa duket edhe për dashurinë që Vesa ka për këtë vend. 

“Në Zelandën e Re kudo që të kthehesh ke diçka të bukur për të bërë është perla e botës. Është shumë larg çmendurisë dhe mërzitjes. Është thjesht fantastike.”-ka shkruar Vesa krahas një video të publikuar në rrjete sociale.

Çifti kanë së bashku edhe një djalë me emrin Lian./Gazeta Express/

Credit: @Vesa Luma

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart