Vesa i uron ditëlindjen dashurisë më të madhe, nuk është Big Basta - Gazeta Express

Vesa i uron ditëlindjen dashurisë më të madhe, nuk është Big Basta

02/01/2018 10:03

Kjo për faktin pasi që sot feston ditëlindjen dashuria e saj më e madhe, nëna e saj, transmeton Gazeta Express.

Në ditëlindjen e nënës, Vesa është kujdesur të bëjë një urim shumë të bukur.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi nga dita e dasmës së bashku me nënën e saj.

“Është ditëlindja e mbretëreshës sime❤

Urime ditelindja nana! Perhere do te jesh dashuria ma e madhe dhe shoqeruesja ime e jetes ,sikur edhe ky moment i kapur ne foto,qe mbetet nder emocionet me te forta qe kam perjetuar gjate jetes!”, kishte shkruar Vesa.

Kujtojmë se Vesa ka disa javë që së bashku me djalin kanë udhëtuar për në “Zelandën e Re”, për tu bashkuar me Big Bastën./Gazeta Express/