Vajzës së Medes i vijnë flokët deri te këmbët


20/01/2019

Epo, kështu kur je këngëtar dhe fiton mirë si Meda, që është në listën e ngushtë të këngëtarëve më të paguar në trojet tona.

Pika e dobët e Medes dhe Lules, është vajza e tyre e ëmbël. Lulja ka postuar një foto të së bijës, ku ajo shihet me një paruke në kokë, shkruan “Kosovarja”.

Me flokë të gjatë dhe një buzëqeshje të madhe në fytyrë, vogëlushja duket mjaftë e lumtur, ndërkohë që e ëma e saj e quan “Barbie”.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart