Vajza e Michael Jakcson e pa depiluar në Grammy-gërditen mysafirët - Gazeta Express

Vajza e Michael Jakcson e pa depiluar në Grammy-gërditen mysafirët

11/02/2019 20:11

Kohëve të fundit ajo është përfolur për atë se nuk depilon nën sqetullat derisa kishte kaluar njëjtë edhe në tepihun e kuq në MTV Video Music Awards in 2017, transmeton GazetaExpress.

Por, tani Paris Jackson ka vazhduar njëjtë pasi që është paraqitur përsëri me duar dhe sqetulla të pa depiluara në Spring Place në Beverly Hill të dielën në afterpartyn e organizuar nga Republic Record Grammy.

Aktorja ka treguar figurën e saj seksi në një fustanme lule kurse ka qenë e shoqëruar në tepihun e kuq me të dashurin e saj Gabriel Glenn. /GazetaExpress/