Vajza e Kim rrugës së nënës së saj, pushton ballinën e një reviste


22/02/2019

North West duket se do të vazhdoj biznesin e familjes dhe ka arritur që të jetë për herë të parë në ballinën e një reviste edhe pse pesë vjeçare.

Kim Kardashian ka qenë krenare për këtë ballinë të cilën ajo e ka postuar në rrjetet sociale të saj.

Si zakonisht edhe në këtë rast Kim ka bërë siç bën me fotot e saj duke i bërë filtër me estetik atyre në Instagram. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart