Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit


11/09/2018

Sara Kapo shpesh ndan foto nga më moskokëçarëset. Deri më tani ajo nuk është përfolur për një romancë, por mesa duket e ka një shok mjaft të afërt që e lumturon pamasë. 

Në një prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo duket me rroba banje dhe në përqafimin e djalit ‘misterioz’, fytyrën e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë.

/Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart