Vajza bukuroshe e Majlinda Bregut, shoqja e saj më e mirë?


08/08/2016

Dhe ja ku ajo shfaqet sërish në krah të së ëmës, në një foto të publikuar në instagramin e deputetes demokrate. “Unë jam nënë. Fëmijët janë të parët”, shkruan Bregu në postimin e saj, ndërsa komentuesit vërejnë se vajza është rritur dhe tashmë është bërë si një shoqe për deputeten. /Opinion

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart