U shfaq duke u ledhatuar me vajzën e tij, Sabiani habit me fjalët që thotë për Seldin


16/01/2019

Në videoklipin e kësaj kënge, Kejsi dhe Seldi u shfaqën mjaft të afët me njeri-tjetrin, madje duke u ledhatuar dhe gati duke u puthur.

Ndërsa gjatë ditës së sotme këngëtari Sabian ka publikuar një foto në Instastoryn, e tij ku shihet me Seldin.

Nëse prisni që Sabiani të ketë kritikuar Seldin për skenat me vajzën e tij në klip, po ju themi jo sepse krahas kësaj fotoje ai ka shkruar:

U rrit dhe ky.”
Në këtë mënyrë Sabiani nuk e ka komentuar aspak klipin e vajzës së tij, duke na habitur kështu të gjithëve.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart