Trime si Arbana Osmani, shiko nga poston foto!


09/11/2018

E veshur sportive dhe më në formë se kurrë, Arbana krahas fotos ka shkruar: “Hidhu”. Së shpejti pritet që moderatorja të nisë edicionin e radhës së emisionit “Dua të të bëj të lumtur”./Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart