Top Channel nis emisionin më të ri dhe gjithçka është një befasi


18/01/2019

Mirëpo, megjithëse të gjithë prisnit t’a shihnit në ekranin e televizorit, emisioni i ri do të transmetohet në Youtube.

Moderatorja e këtij programi do të jetë Xhesika Muçaj, e cila për momentin prezanton “The Top List”.

“Voilà” do të quhet emisioni i ri do të transmetohet çdo të premte livestream, në orën 19:00, në kanalin e “Top Channel” në Youtube dhe do të përfshijë informacione, showbiz, intervista, paparazzi, si dhe të pathënat e personazheve publike shqiptare dhe të huaj.

Gjithashtu, fansave do t’u jepet mundësia të bëjnë dedikime apo videomesazhe për personazhet publike.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart