"Thjesht një shtëpiake"…seksi, Axhela Martini provokon keq nga ishulli ekzotik


28/01/2019

E veshur me një palë rroba-banjo mjaft seksi, Anxhela ka treguar edhe njëhërë format e saj mjaft të kuruara dhe seksi. 

“Thjesht një shtëpiake,”-shkruan modelja me origjinë shqiptare, krahas fotove të publikuara në rrjete sociale. 

Prej pak kohësh ajo është e martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart