"Të kam dashur… ende të dua!" Kujt po ja shpall dashurinë Bleona?


19/10/2018

Këtë herë ajo ka postuar në faqen e saj në Instagram një foto nga klipi dhe krahas saj shkruan:

“Nuk kam asnjë grimcë urrejtje në zemrën time për ty, nëse të kam dashur më parë…unë ende të dua. Kështu që qëndro larg nga unë!”,-përfundon Bleona. 

Nuk dihet nëse këto vargje Bleona ja ka dedikuar dikujt ose jo./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart