‘Të është bërë burri synet?’ Emina Cunmulaj i kthen përgjigjen epike Kejvinës


15/10/2018

Velina, Kejvina Kthella i ka bërë një pyetje mjaft provokuese. ‘A është bërë burri jot syne’ ka pyetur modelja.

Pas të qeshurash Emina i është kthyer në mënyrë fare sportive, se nuk ishte aspak xheloze deh ënse donte mund ta sillte burri, ta zhvishte dhe Kejvina shuante çdo dilemë. 

Kjo përgjigje ka lënë pafjalë Kejvinën./Gazeta Exress/

Credit: @Ermal Mamaqi

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart