Tayna ua dëshmon edhe këtë herë se është në super formë


11/01/2019

Ndërkohë aktive është edhe në Instagram ku publikon shpesh foto dhe video nga jeta e saj.

Sonte ajo ka publikuar një video duke treguar trupin në super formë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart