Tayna lakohet e tëra për pozën provokuese në lëkurë


21/01/2019

Këngëtarja tani më e njohur për publikun e gjerë, Tayna ka shpërndarë për publikun një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” .

Ajo shihet e veshur me një kostum rozë dhe shumë seksi.

Me këtë postim ajo ka bashkangjitur edhe një mbishkrim: “Sa eshte probabiliteti i thymjes ne midis ne kete foto?” – ka shkruar këngëtarja.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart