Tayna biondinë seksi, shikoni çfarë foto ka publikuar


06/01/2019

Reperja e re vazhdimisht komentohet për aktivitet e saj, por edhe për fizikun që ka, shkruan Indeksonline.

Tayna kohëve të fundi ka ndryshuar pamjen, nga një zeshkane ajo është kthyer në një biondinë për të cilën ditë më parë deklaroj se po i pëlqen të jetë e tillë.

Imazhe të reja si biondinë, ajo ka publikuar edhe këtë herë. Me flokë të gjata bionde dhe grim të theksuar, Tayna ka impresionuar me dukjen.

Ndryshe, Tayna përmbylli një vit të suksesshëm, ndërsa po punon për projekte të reja.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart