Sinan Vllasaliu flet për gruan e tij, tregon raportin e tyre në jetën që po mundohen ta mbajnë private


11/01/2019

Ai nuk jep shumë shpesh intervista, e aq më pak të flasë për bashkëshorten dhe jetën në familjen e tij.

Por, në intervistën për Sevenbizz, këngëtari Sinan Vllasaliu ka zgjedhur të tregojë se si është jeta e tij larg kamerave dhe fokusit të publikut.

Sinani ka treguar se çfarë mendon për lajmet që po bëhen rreth tij dhe sidomos për gruan e tij, ndërsa tregon për vednimin e saj për të qëndruar jashtë syrit të publikut: SEVENBIZZ | Sinan Vllasaliu, ikona e muzikes shqiptare

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart