Shpërthen Aurela Gaçe: Më puth b**** time labe”


08/01/2019

Këtë herë një komentues duket se e ka irrituar këngëtares vlonjate, pasi në  një nga storyt e saj në Instagram , ku shfaqet duke performuar ai ka shkruar: “Plakat në sulm”. 

Kaq ka mjaftuar që Gaçe të shpërthejë duke e bërë publike këtë koment si edhe përgjigjen e saj.

“Në këtë rast ti e kush mendon si ty, kush fyen, e aq më tepër njerëz që punojnë ju dërgoj shumë dashuri. (Tregon gishtin e mesit) Kiss my fu*king *ss. Apo e do shqip? Më puth b**** time labe”, shkruan këngëtarja. Aurela është shquar gjithnjë për dinamikën dhe energjinë e saj në skenë dhe në performanca./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart