Shokon Olta Gixhari, shikoni sa seksi duket - Gazeta Express

06/02/2019 14:09

Me i fundit

Shokon Olta Gixhari, shikoni sa seksi duket

06/02/2019 14:09

Ajo shfaqet në pishinë e veshur me një palë rroba banjo të kuqe duke u dukur më seksi se kurrë. Nuk është hera e parë që Olta publikon në rrjete sociale foto tejet seksi dhe provokuese./Gazeta Express/