Shfaqet Angelina Jolie, sa shumë i janë rritur fëmija


22/02/2019

Angelina Jolie ka bërë një paraqitje familjare në një ekspozitë në New York.

Aktorja 43 vjeçare është fotografuar gjatë premierës së Prune Nourry..

Ajo ka pasur të veshur pantallona të zezë dhe ka pasur një buzëkuq të theksuar derisa me vete ka pasur fëmijët, tashmë tinejxher: Shiloh (12), Zahara (14), Maddox (17) dhe Pax (15) si dhe artisti Nourry. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart