Sfida e ’10 vjetëve’, interneti dhe kreativiteti i tyre me krahasimet e të famshmëve tanë


21/01/2019

Nëpër shumë faqe shqiptare është shfrytëzuar sfida “10 years challenge” për të bërë krahasime të të famshmëve tanë me personazhe të njohur të huaj, shkruan Gazeta Express.

Naim Abazi dhe prezantuesi Labinot Gashi janë krahasuar me lojëtarët e Barcelonës, Iniesta e Messi: 

Mozzik në dhjetë vjetë do të bëhet si personazhi i njohur nga filmat e festave, Home Alone: 

Ndërsa Zayn Malik është krahasuar me prezantuesin e njohur, Meriton Mjekiqin.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart