Sevenbizz sonte me mysafirë dhe materiale të veçanta


11/02/2019

– Milaim Zeka ‘pa dorëza’ flet për estradën dhe politikanët

– Dua Lipa dhe rruga e saj drejt suksesit dhe fitores së çmimeve Grammy

– Lajmet e showbizzit që karakterizuan fundjavën

Sevenbizz me Meriton Mjekiqin sonte nga ora 19:00 në T7.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart