Sa seksi! Kalendari i Kelly Brook do t’jua hijeshojë vitin 2019


24/09/2018

Raportuam se si modelja dhe aktorja e njohur ka përgatitur një kalendar fantastik për vitin 2019, me fotografi mahnitëse, ku ka shfaqur trupin e saj joshës, sidomos gjoksin gjigant.

Publikuam vetëm disa fotografi që do të jenë pjesë e këtij kalendari të nxehtë, që do t’i frymëzojë çdo ditë admiruesit e bukuroshes angleze.

Tani, janë bërë publike të gjitha fotografitë që janë pjesë e kalendarit të Kellyt, të cilat do t’jua heqin të gjitha dyshimet nëse ai ia vlen të blihet.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart