Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte - Gazeta Express

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

14/09/2018 17:53

Në një prej emisioneve të saj ku ishte e ftuar nutricionistja Diola Baftiu, e cila u shpreh rreth shtatzënisë dhe ardhjes në jetë të vajzës së saj të tretë, Rudina rrëfeu një detaj nga shtatzënia e saj që nuk dihej më parë. 

Ajo u shpreh se në castin kur po i vinin dhimbjet e lindjes ajo ka kërkuar që të shkonte në një salon bukurie për të krehur flokët./Gazeta Express/