Roza Lati ‘gjuan’ hapur moderatorin shqiptar


21/01/2019

Këtë herë gjatë emisionit të saj “Why Not” ajo kishte renditur disa foto personazhesh të njohur të cilët janë bërë pjesë e sfidës më të fundit në rrjete sociale, “10 years challange”. 

Në çastin kur në ekran u shfaq foto e moderatorit Arjan Muça, ajo rrëfeu edhe një “sekret” për publikun. 

“Kur e nxorri Arjon Muça këtë foton në Instagram, unë kam qenë shtrirë në krevat dhe i shkruajta në inbox: “Nuk di si ta them, po në 2009-ën ke qenë fiksimi im. Më shkruajti: “Po mbrapa ça ndodhi?” Unë i ktheva përgjigjen: “Thjesht u hutova”- u shpreh Roza gjatë emisionit./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart