Rivale si në film, sherr mes Bihterit dhe Nihalit edhe në jetën reale


12/02/2019

Së fundmi, Nihali është kurorëzuar me martesë dhe ka mbajtur një ceremoni ku ka ftuar kolegë të shumtë nga seriali, mirëpo Bihter nuk ka qenë njëra prej tyre.

Mediat turke zbulojnë se marrëdhëniet mes vajzave nuk janë të mira dhe tashmë nuk kanë asnjë kontakt me njëra-tjetrën. Kujtojmë se në dasmën e saj, as Bihter nuk e ftoi kolegen në film, Nihalin, 3 vite më parë.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart