Rita “çudit” New Yorkun, në qytet me bluzë ku meshkuj përqafohen - Gazeta Express

Rita “çudit” New Yorkun, në qytet me bluzë ku meshkuj përqafohen

13/02/2019 23:57

Ajo shumë rrallë bën gabime kur është në pyetje stili dhe kështu ka bërë kësaj here.

Rita Ora është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe këtë e ka bërë edhe gjatë largimit të saj nga hoteli në New York ku po qëndron për Javën e Modës.

Krijuesija e hitit “Hot Right Noë” (27), ka tërhequr vërejtjen e të gjithëve pasi që në bluzën e saj shihën duke u përqafuar dy meshkuj. /GazetaExpress/