Rezarta Shkurta thotë "po" për të dytën herë: Në të mirë e në të keqe, gjithmonë pranë teje


12/01/2019

Në foto çifti duket më i dashuruar se kurrë dhe krahas saj Rezarta ka shkruar: “ I Said Yes…Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke…Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje…,”-shkruan Shkurta duke I bërë kështu një dedikim mjaft të ndjerë bashkëshortit të saj më të cilin ka dhe një vajzë, Herën./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart