Qysh prej tash, Adelina vesh djalin me rroba të firmave të njohura


24/09/2018

E Joni duket se qysh prej tash do të rritet i  veshur vetëm në rroba të firmave më të njohura.

Kjo pasi këngëtarja Adelina Tahiri qysh prej tash po përkujdeset që djali i saj edhe të flejë në rroba të shtrenjta, shkruan Gazeta Express.

Ajo në një fotografi të publikuar së fundi tregon se djali i saj ka madje edhe shtratin dhe rrobat e gjumit të veshura me firmën e njohur ‘Burberry’./Gazeta Express

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart