Publikohet video e ëmbël e Ajkës, dëgjoni reagimin e saj kur shikon ‘Këngën Magjike’


06/12/2018

Ajo ka postuar në rrjetet socioale video nga performancat e saj të preferuara ku mes tyre ishte dhe ajo e Kejsi Tolës.

Veç interpretimit mbresëlënës së Kejsit, do ju ëmbëlsojë zemrën dhe zëri i vogëlushes Ajka./Gazeta Express/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart