Probleme në çift, Arbana Osmani në prag të divorcit?


12/01/2019

Por, sipas “iconstyle.al” prej dis muajsh moderatorja dhe bashkëshorti i saj kanë pasur probleme në çift dhe janë drejt një divorci të mundshëm.

Çifti bashkë ka edhe një djalë, i cili quhet Jon dhe këtë vit bëhet katër vjeç.

Për të parë se çfarë do të ndodhë do të duhet të presim sepse nuk ka asnjë reagim  nga moderatorja.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart