Pas operacionit, ja çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit (Foto) - Gazeta Express

17/02/2017 12:09

Pas operacionit, ja çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit (Foto)

17/02/2017 12:09

Ajo kishte shkuar të skijojë, por këngëtarja pësoi një aksident,transmeton Gazeta Express.

Javë më parë ajo kishte treguar për fansat e saj se gjendja e saj është përmirësuar dhe ka falënderuar të gjithë ata që kanë pyetur për shëndetin e saj.

Së fundmi Adelina ka postuar një fotografi në profilin e saj në Instagram teksa shihet me këmbën e saj të lidhur.

E si mbishkrim ajo ka lënë se është në rehabilitim./Gazeta Express/