Pas daljes nga BB9 Olsi bën deklaratën e papritur për lidhjen me Fiorentinën, i habit të gjithë (Foto)


25/06/2017

Ai dhe Fiorentina kanë qenë një nga çiftet më të ndjekur në Big Brother, më së shumti për xhelozinë e saj dhe gjithashtu për shakatë e Olsit. Por me daljen e tij nga Big Brother, Olsi ka publikuar në rrjete sociale një foto ku krahas saj shkruan për kohën në Big Brother dhe sesi do të vazhdoi marrëdhënie e tyre jashtë.

“Nuk Di Nga Tja Nis Me Perpara… Faleminderit Te Gjithve Per Mbeshtetjen ne 3 Muaj Ne Big Brother 9  Me Bet Te Kuptoj Qe Ju Kam Dhuruar Buzeqeshje  Dhe Pse Kam Pasur Dhe Un Gabimet e Mia Sepse Njerz Perfekt Nuk Ka Ne Kete Bote  Te Pakten Pranoj Dhe Te Miren Dhe Te Keqen Qe Kam Ber Per 3 Muaj.. Faleminderit Dhe Juve Tjerve Qe Jeni Shprehur Keq Ndaj Meje Me Keni Ber Te Kuptoj Qe Ne Kete Jete Nuk Do Te Duan Te Gjith.. Fundja Un Keshtu Jam Kush Me Njef e Di Dhe Kush Nuk Me Njifte e Mori Vesh Per 3 Muaj  Faleminderit FAMILJA IME  Dhe SHOQERIA IME  Dhe Embelsira Per Ne Fund  FALEMINDERIT Qe me Dhurove Xhelozi  Me Bere Te Kuptoj Qe Ishe Zgjidhja Ime Me e Mir  OLFI  Gati Per Big Brother Jasht Zemra,”-përfundon postimi i Olsit në Instagram. Olsi dhe Fiorentina arritën deri në finale por nuk mundën të fitojnë. Fitues të Big Brother Albania 9 u shpallën Fotinia dhe Danieli./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart