Para lidhjes me Feron, Arbenita është shfaqur në videoklipet e këngëve shumë të dëgjuara shqipe


22/02/2019

Ajo është pikërisht Arbenita Ismajli, vajza e cila kohëve të fundit po merr vëmendjen për shkak të lidhjen së saj të bujshme me reperin Fero.

Arbenita po punon si modele në Londër, ndërsa ajo ka qenë modele edhe në disa video të artistëve tanë, madje para se Fero të hynte në skenën tonë muzikore.

Arbenita është shfaqur në videoklipin e këngës hit nga Geti dhe Majk, ‘S’jena mo’. Majk ft. Ghetto Geasy – Sjena mo (Official Video HD)

E gjithashtu në atë të këngës ‘Ani nasht’ nga 2Ton. 2TON – Ani nasht ( Official Video ) 2015

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart