Pak ditë pas lindjes, Egzona shkëlqen në daljen me shoqe


25/01/2019

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin dhe më pas edhe pas dasmës së tyre.

Ata të dy tani janë prindër të tre fëmijëve dy vajzave dhe një djali.

Egzona javën e kaluar lindi binjakë, por duket se menjëherë e ka marrë vetën pas lindjes dhe po duket sikur të mos ketë lindur fare. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart