Oriola nuk përmbahet, pozon thuasje nudo


28/01/2019

E veshur me një pellush ku tregon pjesën e zhveshur të kurrizit, edhe njëherë Marashi në këtë mënyrë sjellë në vëmendje hiret e saj. 

Ditë më parë modelja është diskutuar për një sherr të mundshëm me reperin Noizy dhe se nuk është më pjesë e labelit OTR, por prej asnjërit nuk është thënë ende asnjë fjalë./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart