Oriola Marashi del më reçipeta në mes të Parisit!


19/10/2018

Pasi u shfaq me pamje të ndryshuar nga brune në bjonde duket se Oriola nuk di të ndalet.

Ajo dhe fotografi Endrit Mërtiri kanë pozuar në një foto sëbashku dhe ajo që bie në sy është se modelja shfaqet me reçipeta në mes të Parisit.

Nuk është hera e parë që Oriola provokon me pamjen apo hiret e saj në rrjete sociale dhe jo vetëm./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart