Nuk njihet më! Kejvina bën ndryshimin drastik


21/01/2019

Pas shkurtimit të flokëve, Kejvina duket se nuk ka dashur të jetë më bionde. Ajo ka vendosur t’i errësojë edhe më shumë flokët e saj. 

Në ekran si dhe në fotot e publikuara, Kejvinën e shohim mjaft ndryshe, por gjithnjë të kuruar, në formë dhe seksi./Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart