Një vit pas lindjes, nuk do ta besoni se sa peshon Zaimina Vasjari - Gazeta Express

Një vit pas lindjes, nuk do ta besoni se sa peshon Zaimina Vasjari

08/02/2019 17:29

Ajo gjithmonë ka bërë femra të ndjehen ziliqare për format trupore aq perfekte.

Zaimina befasoi me përmasat e saj edhe pas lidhjes së vajzës së parë, Khloe.

Një prej fanseve të saj e ka pyetur se sa e gjatë është dhe sa kilogram peshon.

Zaimina ka shuar kuriozitetin e fanzave duke zbuluar se është 1,70 cm e  gjatë dhe peshon vetëm 60 kg. /Gazeta Express/