Noizy i përgatit darkë Dafinës, kalojnë mbrëmjen bashkë - Gazeta Express

14/09/2018 11:52

Noizy i përgatit darkë Dafinës, kalojnë mbrëmjen bashkë

14/09/2018 11:52

Dyshja, pas konfirmimit në njëfarë mënyre të bashkëpunimit të tyre, tani duket se po kalojnë edhe kohë bashkë.

Në disa postime në Instagram, shihet se Dafina ka qenë e ftuara e reperit për një darkë të cilën duket se e ka përgatitur ai vetë, shkruan Gazeta Express.

E më pas ata kanë publikuar një fotografi të njëjtë, ku shihen atletet e tyre dhe dorae Dafinës me tatu.

Ata më pas duket se kanë vazhduar në studio, për të punuar deri në orët e vona./Gazeta Express