Nga kush po rrezikohen Elvana dhe Enca (Video)


21/05/2015

Por, sivjet ato pritet që të kenë një konkurrente tjetër që duket se ngadalë, por sigurt po ju merr terren.

Është fjala për këngëtaren Era Istrefi dhe këngën e saj “Njo si ti”, e cila këto ditë arriti në kuotën e 1.2 milion klikimeve.

E, për këto klikime kompania AVD Digital ka siguruar se asnjëri prej tyre nuk është i blerë, një trend për të cilin është përfolur shumë këto vite nëpër Kosovë dhe Shqipëri.

Era me stilin e saj të veçantë ka arritur që të thyej shumë tabu në skenën e muzikës shqiptare. Hiti i saj i fundin e tregon këtë, ku Era paraqitet moderne, me stili dhe ka një zë karakteristik me një talent të rrallë që vështirë gjendet në botën bashkëkohore të muzikës.

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart