Motrat Mustafa humbin personin më të dashur të tyre


20/02/2019

Për vite me rrallë, kanë qenë të perfolura jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe për jetën e tyrë private, shkruan ORAinfo.

Te dya janë mjaft aktive në rrjete sociale ku publikojnë foto nga jeta profesionale dhe private.

Sot ato përmes një postimi kanë treguar se kanë humbur një person shumë të rëndësishëm.

Ato humbën mësuesin e tyre të parë të muzikës.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart